Bizi Tanıyın

TRADA MADENCİLİK


Uzun yıllar doğaltaş sektörünün her alanında deneyim sahibi olmuş olan TRADA MADENCİLİK tüm dünyada mermere karşı artan talep neticesiyle çok farklı ve kaliteli maden yataklarına sahip ülkemizde (Türkiye) yatırım kararı alarak araştırma çalışmalarına başlamıştır.

Maden ve Jeoloji alanında profesyonel ekipler kurarak, özel - estetik taşlar aramaya odaklanan TRADA, Türkiye ve tüm dünyada yer sahibi bir oyuncu olmayı kendine hedef edinmiştir. 2016 yılının sonlarında ruhsatladığı 6 farklı mermer sahasından çıkaracak olduğu taşlara “Black Diamond” “Fusion Star” ve “Tiger Black” isimlerini vererek, ürünlerini "Türkiye İzfaş Marble İzmir Fuarı", "Marmomacc Verona" fuarı" ve "China Xiamen ınternational Stone Fair" de sergilemeye başlamıştır. Fuarlarda ve özel tanıtımlarda çok yoğun ilgi gören TRADA halen yeni ürün araştırmalarına devam etmektedir.

2018 yılının son aylarında gerekli izinlerini tamamladıktan sonra müşterilerinin talepleri doğrultusunda Blok, Plaka, Ebatlı Malzeme, Fayans ve Mozaik olarak ürün tedariğine başlamıştır. Bugün iç piyasa harici yaklaşık 30’u aşkın ülkeye ihracat yapmakta olan Trada Madencilik bilinirliği artan ve aranan bir üretici haline gelmektedir.

"En kıymetli maden, insan ve temiz bir doğadır."

Değerlerimiz


Yatırımlarımızın odağında kaliteli insan, temiz çevre ve mutlu bir gelecek rüyası yatmaktadır.

Çevresel değişimlerin iş dünyasına etkisinin farkında olan Trada Madencilik, çevresel riskleri en doğru saptamalarla belirlemeyi ve yönetmeyi ilke edinmiştir. Tüm yatırım kararları, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, attığı her adımda bunun yükünü hisseden, farkındalık ve sorumluluk sahibi bir yönetim anlayışı çerçevesinde alınmaktadır.

Trada Madencilik, ‘Duyarlı ve Sorumlu Madencilik’ ilkesi doğrultusunda, bir yandan uluslararası standartlara göre Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticilerinden biri olarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunurken bir yandan da Türkiye ve dünyada mevcut en yüksek çevre standartlarını uygulamaktır.

Tüm arama ve işletme faaliyetlerini bulunduğu yörelerde ekonomik gelişme, sosyal fayda ve kültürel varlıkları koruma konuları ile çevre önlemlerini bir bütün içerisinde değerlendirerek tüm çalışmalarını çevresel açıdan sorumlu bir şekilde yürüteceğini taahhüt etmektedir.

Soru ve Görüşleriniz İçin
Lütfen Bize Ulaşın

+90 216 3508585


E-MAIL